Cart 0

No products in the cart.

IMTAD :+90 (212) 259 44 46

Kargoda Kırılmaz

Kargoda Kırılmaz

Kırılmaya Karşı Korumalı ve Garantili

Yaş Gelir

Yaş Gelir

Dalından Sizin için kopartılan yaş sebze ve meyveler

Aynı Gün Kargo

Aynı Gün Kargo

16:00 kadar verilen siparişler, Aynı gün kargoya verilir

100% Organik Doğal Ürünler

100% Organik Doğal Ürünler

Gönderilen Tüm Ürünler 100% Doğal ve Organik Belgelidir

null

Online Mağaza

Web Üzerinden Sipariş

Online Mağaza

Sağlığınız için en faydalı ve 100% Doğal tüm İMTAD ürünlerini E-ticaret sitemizden sipariş edebilir, kredi kartı, havale veya kapıda ödeme ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

null

Yemek Tarifleri

İMTAD Yöresel Tarifler

Yemek Tarifleri

Anadolu'nun kendine has yemek Lezzetlerini kendi evlerinizde İMTAD ürünleri ile uygulamanız için yemek tariflerimize buradan ulaşabilirsiniz.

null

Şubelerimiz

İMTAD Ürün Satış Şubelerimiz

MAĞAZALARIMIZ

Konusunda uzman ekiplerimiz eşliğinde Malatya ve İstanbul ürün satış şubelerimizin adreslerine ulaşabilirsiniz.

null

Sertifikalarımız

Firma ve Gıda Sertifikalarımız

MAĞAZALARIMIZ

Yetiştirip tüketime hazır hale getirdiğimiz sağlık deposuz, 100% doğal ve organik ürünlerimizin sertifikalarını buradan inceleyebilirsiniz.

TANITIM FİLMLERİMİZ

Sağlığınız için"İMTAD"

Organik kurutulmuş sebze üretiminde Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan tesisleri ile İmtad, önceliği sizin ve çocuklarınızın sağlığını korumayı kendine ilke edinmiş bir kuruluştur. Ülkemizde son yıllarda yaygınlaşan ‘Organik Gıda’ sektöründe tohumundan fidesine, gübresinden paketlemesine kadar olağanüstü hijyenik şartlarda üretim yapan köklü bir firmadır.

Tüm ürünlerimiz organik yöresel tohumlarla Malatya’nın Pütürge bahçelerinden organik ilaçlar ve gübreler kullanılarak üretilmiş ve asla kükürt kullanılmamıştır. Güneşi bol, hava sirkülasyonu yoğun alanlarda doğal olarak kurutulmuştur. 10.000 m2’si kurutma alanı olmak üzere, toplam 20.000 m2 alana kurulmuş olan İmtad Gıda tesisleri; kurutma, depolama, paketleme alanları ve çalışanlarımızla hijyenik kurallar esas alınarak; ziraat, gıda mühendislerimiz ve ayrıca Tarım İl Müdürlüğü onayından geçerek hazırlanmıştır.

Yılda 1.000 ton kurutulmuş kayısı, 500 ton kurutulmuş sebze üretilip paketlenmektedir.Read more

 • null

  Doğal Tadlar

  Doğadan gelen en doğal lezzetleri tadıyor olamanın keyfi bir başkadır. Bunu ancak bu tadı tatmış olanlar bilirler

 • null

  Ailenizi Sağlıklı tutar

  Ailenizi ve kendinizi sağlıklı tutmanın en doğru yolu doğal besinler ile beslenme alışkanlığı edinmektir. Özellikle çocuklarımızın gelişiminde doğal organik beslenmenin çok büyük etkisi bulunmaktadır.

 • null

  Her Zaman Taze

  İMTAD Malatya ve Anadolu Topraklarında yetiştirilen tüm taze ve kuru gıdalar her yıl kendi mevsiminde direkt sizlere taze olarak ulaşır. Yıllarca depolarda bekletilmiş özelliğini kaybetmiş ürünleri tercih etmemelisiniz.

Organik beslenmenin bilimsel faydaları/
Organik beslenmenin bilimsel olarak kanıtlanmış faydaları Organik gıda sektörü, son zamanlarda hızla gelişmekte olan bir sektör haline geldi. Whole Foods’un Amazon’a bir hayli fazla miktarda doğal gıda satmasıyla birlikte ise bu…
Kurutulmuş Meyveler Niçin Önemli?/
Kurutulmuş Meyveler Beslenmemizde Niçin Önemli? Kurutulmuş meyvelerin yaş meyvelere göre bir takım avantajları vardır. Dengeli tüketilmesi durumunda vücudunuz için gerekli olan mineral ve vitaminleri sağlayacağından metabolizmanız için yararlıdır ve ara…

En Çok Tercih Edilen Ürünler

Anadolu topraklarında sizler için özel olarak yetiştirilmiş ürünlerimizi, en sağlıklı şekilde ve aynı zamanda bütçenizi yormayacak fiyatlarla sizlere ulaştırıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Ürünlerimizi diğerlerinden ayırtan nedenler neler olabilir

Güvenlik & Kalite

%100 sertifikalı ve uzman ellerden paketlere kadar girip uzman kadro ile sizlere ulaştırılır

Standartlara Tam Uyum

T.C. Sağlık bakanlığının tüm standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerimizin, Tüm lisans ve belgeleri bulunmaktadır

Sağlık & Tazelik

Her zaman taze ve sağlıklı ürünlerin, sağlıklı ve hijyen ortamlarda üreterek sizlere ulaştırıyoruz

Doğal Besinlerin Faydaları

Sağlıklı Yaşamın Sırları

Beslenme; büyüme ve gelişme, sağlıklı bir şekilde hayatını sürdürebilme amacıyla gerekli besin öğelerinin yeterli miktarda alınıp, vücutta kullanılmasıdır. Bu durum, kişinin yaşına, cinsiyetine, genetik ve fizyolojik özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Yani kişinin beslenme şekli bireye özgü olmalıdır. Kişilerin beslenme alışkanlıkları; psikolojik, sosyolojik ve ekonomik durumlarına göre değişkenlik gösterir. Fakat yeterli ve dengeli beslenmede temel kurallar vardır. Kaliteli bir yaşam sürebilmek ve hastalıklardan korunmak için bunlara dikkat etmek gerekir.

 • null
  Süt ve Ürünleri
 • null
  Et ve Ürünleri, Yumurta, Kurubaklagiller
 • null
  Sebze ve Meyveler
 • null
  Yağ ve Şekerler