Cart 0

No products in the cart.

IMTAD :+90 (212) 259 44 46

Unbreakable cargo

Unbreakable cargo

Protected and Guaranteed Against Breakage

Fresh Income

Fresh Income

Fresh vegetables and fruits cut from the ground for you

Same Day Cargo

Same Day Cargo

Orders given until 16:00, same day cargo is given

100% Organic Natural

100% Organic Natural

All Items Posted 100% Natural and Organic Documentation

null

Online Store

Ordering from the Web

Online Store

You can order all IMTAD products that are most beneficial for your health and 100% Natural from our e-commerce site, you can pay by credit card, wire transfer or door-to-door payment.

null

Recipes

İMTAD Regional Recipes

Recipes

Here you can find our food recipes for you to apply the unique food tastes of Anatolia in your own homes with İMTAD products.

null

Our branches

İMTAD Product Sales Branches

Our branches

You can reach the addresses of our sales branches in Malatya and Istanbul with our specialized team.

null

Our Certificates

Company and Food Certificates

Our Certificates

You can examine the certificates of our health and 100% natural and organic products that we have prepared to make ready for consumption.

TANITIM FİLMLERİMİZ

Sağlığınız için"İMTAD"

Organik kurutulmuş sebze üretiminde Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan tesisleri ile İmtad, önceliği sizin ve çocuklarınızın sağlığını korumayı kendine ilke edinmiş bir kuruluştur. Ülkemizde son yıllarda yaygınlaşan ‘Organik Gıda’ sektöründe tohumundan fidesine, gübresinden paketlemesine kadar olağanüstü hijyenik şartlarda üretim yapan köklü bir firmadır.

Tüm ürünlerimiz organik yöresel tohumlarla Malatya’nın Pütürge bahçelerinden organik ilaçlar ve gübreler kullanılarak üretilmiş ve asla kükürt kullanılmamıştır. Güneşi bol, hava sirkülasyonu yoğun alanlarda doğal olarak kurutulmuştur. 10.000 m2’si kurutma alanı olmak üzere, toplam 20.000 m2 alana kurulmuş olan İmtad Gıda tesisleri; kurutma, depolama, paketleme alanları ve çalışanlarımızla hijyenik kurallar esas alınarak; ziraat, gıda mühendislerimiz ve ayrıca Tarım İl Müdürlüğü onayından geçerek hazırlanmıştır.

Yılda 1.000 ton kurutulmuş kayısı, 500 ton kurutulmuş sebze üretilip paketlenmektedir.Read more

 • null

  Doğal Tadlar

  Doğadan gelen en doğal lezzetleri tadıyor olamanın keyfi bir başkadır. Bunu ancak bu tadı tatmış olanlar bilirler

 • null

  Ailenizi Sağlıklı tutar

  Ailenizi ve kendinizi sağlıklı tutmanın en doğru yolu doğal besinler ile beslenme alışkanlığı edinmektir. Özellikle çocuklarımızın gelişiminde doğal organik beslenmenin çok büyük etkisi bulunmaktadır.

 • null

  Her Zaman Taze

  İMTAD Malatya ve Anadolu Topraklarında yetiştirilen tüm taze ve kuru gıdalar her yıl kendi mevsiminde direkt sizlere taze olarak ulaşır. Yıllarca depolarda bekletilmiş özelliğini kaybetmiş ürünleri tercih etmemelisiniz.

SAĞLIKLI BESLENME/
SAĞLIKLI BESLENME denilince birçok faktör rol oynamaktadır. Her türlü besin ve besin ögesinin, yeterli miktarda ve uygun bir şekilde günlük beslenmemizde yer alması gerekmektedir. Bu durum yaşam kalitemizin artması ve…
SAĞLIKLI BESLENMENİN SIRLARI/
Sağlıklı beslenmenin sırları nelerdir sorusunu doğru beslenme ve stresten uzak durma olarak kolayca cevaplarız. Ancak sağlıklı beslenmenin sırlarını bilmek ile doğru uygulamak arasında çok büyük fark vardır. Sevdiklerimiz ile uzun ve sağlıklı bir…
ZİHİNSEL VE BEDENSEL VERİMLİLİK/
Sağlıklı Beslenme Zihinsel ve Bedensel Verimliliği Arttırır. Hayatımızı güzel ve kalite bir şekilde geçirmenin en temel yolu sağlıklı beslenme alışkanlığı edinmekten geçer. Çünkü sağlıklı bir zihin sağlıklı yiyecekler ile sağlıklı…
SU TÜKETİMİNİN ÖNEMİ/
Besin grupları dışında sağlıklı beslenmede SU TÜKETİMİNİN de önemi çok büyüktür. Besinlerin sindirimi, dokulara taşınması, hücrelerde kullanılması sonucu oluşan zararlı atıkların atılması ve vücut ısısının düzenlenmesi için gereklidir. Vücutta bütün…

En Çok Tercih Edilen Ürünler

Anadolu topraklarında sizler için özel olarak yetiştirilmiş ürünlerimizi, en sağlıklı şekilde ve aynı zamanda bütçenizi yormayacak fiyatlarla sizlere ulaştırıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Ürünlerimizi diğerlerinden ayırtan nedenler neler olabilir

Güvenlik & Kalite

%100 sertifikalı ve uzman ellerden paketlere kadar girip uzman kadro ile sizlere ulaştırılır

Standartlara Tam Uyum

T.C. Sağlık bakanlığının tüm standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerimizin, Tüm lisans ve belgeleri bulunmaktadır

Sağlık & Tazelik

Her zaman taze ve sağlıklı ürünlerin, sağlıklı ve hijyen ortamlarda üreterek sizlere ulaştırıyoruz

Uzmanlarımız ile Tanışın

En taze ve en sağlıklı gıdaların sizlere ulaşmasını sağlayan ekibimizi tanıyınız

Hatice MUTLU

Pazarlama Müdürü

İbrahim ALTINTAŞ

Başkan

Dr. Sare YILMAZ

Gıda Mühendisi

Zeynep YILMAZ

Kalite Kontrol Mühendisi

Doğal Besinlerin Faydaları

Sağlıklı Yaşamın Sırları

Beslenme; büyüme ve gelişme, sağlıklı bir şekilde hayatını sürdürebilme amacıyla gerekli besin öğelerinin yeterli miktarda alınıp, vücutta kullanılmasıdır. Bu durum, kişinin yaşına, cinsiyetine, genetik ve fizyolojik özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Yani kişinin beslenme şekli bireye özgü olmalıdır. Kişilerin beslenme alışkanlıkları; psikolojik, sosyolojik ve ekonomik durumlarına göre değişkenlik gösterir. Fakat yeterli ve dengeli beslenmede temel kurallar vardır. Kaliteli bir yaşam sürebilmek ve hastalıklardan korunmak için bunlara dikkat etmek gerekir.

 • null
  Süt ve Ürünleri
 • null
  Et ve Ürünleri, Yumurta, Kurubaklagiller
 • null
  Sebze ve Meyveler
 • null
  Yağ ve Şekerler