Kargo Bedeli

Kuru Gıda kategorilerinde 10 Kg veya diğer kategorilerde 200 TL altındaki siparişleriniz için 7-8 TL tutarında kargo ücreti ödersiniz. 10 Kg veya 200 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Teslimat süresi

Siparişiniz alındıktan sonra ürün gönderim bilgisine göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama 1-3 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilmektedir. Uzaklığınıza bağlı olarak mobil bölgeler(köy, kasaba, belde) hariç Marmara bölgesi ve büyükşehirler için kargo  teslimi 1 iş günü sürmektedir..

Teslimatın gecikme durumu

Siparişini verdiğiniz bazı ürünlerde yaşanabilecek aksaklık nedeniyle teslim süresinin uzaması durumunda tarafınıza E-mail, SMS, Telefon aracılığı ile bilgi verilmektedir.

Teslimat bilgileri / Sipariş takibi / Kargo Takibi

Sipariş bilgileriniz tarafınıza e-posta yoluyla iletilmektedir. Sitemiz üzerinden sipariş takibi yapmak için “Sipariş Takibi” bağlantısını kullanabilirsiniz. Kargo takibinizi sipariş takibi ekranında paylaşacağımız kargo takip numarasıyla, ilgili kargo firmasının web sayfasından süreçlerinizi takip edebilirsiniz.

Teslimat adresinde Alıcının bulunamaması

Teslimat adresinde kimsenin bulunmaması durumunda, kargo görevlisi size bu konuda not bırakır ve daha sonra teslimat için 2. defa gelir. Gelen notu gördüğünüzde kargo şirketiyle iletişime geçin. Kargo şirketi size iki defada da ulaşamazsa ürününüzü bize geri gönderilmektedir. Sipariş gönderimlerimizi gerçekleştiren anlaşmalı kargo şirketi, tüm Türkiye’ye teslimat yapabilmektedir. Ancak, köy, kırsal bölgeler ve karayolu ile ulaşım sağlanamayan yerlere ürün teslimatı yapılamaması söz konusu olabilir. Kargo teslimatı açısından sıkıntı yaşayabileceğinizi düşünüyorsanız lütfen sipariş vermeden önce kargo firması ile iletişim kurarak adresinize teslimat yapılıp yapılamayacağını öğreniniz. Bu tür durumlarda genellikle en yakın yerleşim merkezine siparişiniz getirilir ve sizden buraya gelerek teslim almanız rica edilir.

Teslimatı yapan kargo şirketi

Web Sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişler tarafınıza YURT İÇİ KARGO ile iletilmektedir.